O nas

Historia firmy

1993

Firma „Growal” powstała 15 stycznia 1993 roku rozpoczynając działalność typowo handlową w branży RTV i AGD, a kilkuletni dynamiczny rozwój doprowadził do utworzenia sieci sklepów i hurtowni docelowo zatrudniających 35 osób.

2006

Z początkiem 2006 roku - przekształcając profil działalności, rozpoczęliśmy świadczenie usług przewozowych na podstawie licencji międzynarodowej wydanej przez Ministra Transportu.

Dziś

Do dziś naszą specjalnością jest transport osobowy, a priorytetem bezpieczeństwo, komfort, niezawodność oraz przede wszystkim zadowolenie klientów, które potwierdzają liczne referencje firm, jak i pojedynczych osób.
Działamy jako typowo rodzinna firma z kilkoma ponadprzeciętnie zaangażowanymi współpracownikami.
Każdego naszego klienta traktujemy jak członka rodziny.
I to chyba wyróżnia nas spośród innych firm!

Oferowane usługi

W ramach udzielonego zezwolenia wydanego przez Marszałka Województwa Podlaskiego jako Biuro Podróży jesteśmy organizatorem imprez narciarskich we włoskich Alpach, a w sezonie letnim wszelkiego rodzaju grupowych wyjazdów krajowych i zagranicznych, pielgrzymek, wycieczek szkolnych krajowych i zagranicznych, obozów dla dzieci i młodzieży o profilu sportowo-rekreacyjnym, wyjazdów do teatru, wycieczek po regionie, imprez i spotkań integracyjnych oraz pobytowych na terenie całej Europy.

Indywidualne podejście

Każda sprawa, zgłoszenie, pytanie czy uwaga nie pozostaje bez odpowiedzi, a z pewnością nikt nie traktuje tu klienta jak zło konieczne, lecz jak partnera, przyjaciela.
Jesteśmy z Wami od momentu pierwszego kontaktu, aż do czasu... następnego wyjazdu.
Opieramy się również na własnym transporcie co pozwala zapewnić najwyższą jakość usług przewozowych, a w szczególności uniknąć niedomówień na linii biuro podróży - przewożnik.